קישורים באזרחות רומנית

אזרחות רומנית היא שלב חשוב בדרך לדרכון

בזמן האחרון התחלתם גם אתם להתעניין בנושא של דרכון רומני ובאפשרות שלכם לקבל אותו? אם כך, כדאי שתדעו שאתם לא לבד, כי בשנים האחרונות זה נושא שמעסיק הרבה מאוד ישראלים. הדבר הראשון שאתם צריכים לדעת זה שהרבה לפני שתקבלו את הדרכון תקבלו אזרחות, וכמובן שיש חוקים ברורים שיקבעו מי יקבל אזרחות כזאת. צריך להיות לכם קשר מוכח לרומניה, בין אם אתם באופן אישי נולדת שם ובין אם מישהו מההורים נולדו ברומניה, וכך תוכלו להתחיל לקדם את העניינים.

וויתור על אזרחות בעבר

אחת מהתופעות הנפוצות ביותר בנוגע לאזרחות רומנית, היא שאנשים שהיו בעבר אזרחי רומניה נאלצו לוותר על האזרחות שלהם שלא מרצון. אנשים כאלה מהווים קבוצה גדולה ביותר של מי שיוכלו היום לקבל את אזרחותם מחדש, ולמעשה בצורה כזאת הם גם יוכלו לקבל את הדרכון המיוחל. לפני שאתם מתחילים את ההליך לצורך קבלת האזרחות והדרכון, אתם צריכים לעשות בירור מעמיק עם בני המשפחה שלכם כדי להכיר כמה שיותר עובדות. זה חשוב להמשך התהליך ולהצלחתו כיוון שאין טעם להשקיע הרבה מאוד כספים אם הסיכוי שלכם נמוך.

תנו למומחים לטפל בעניין

בין אם מה שמעניין אתכם זה לקבל את האזרחות הרומנית ובין אם אתם רוצים את הדרכון, חשוב לדעת שלא מדובר על עניין שפשוט להתעסק איתו. יש כאן הרבה בירוקרטיה, מסמכים וגם שפה שלא בטוח שאתם שולטים בה, ולכן הפתרון הטוב ביותר הוא לפנות אל עורך דין שיוכל לקחת על עצמו את הטיפול בכל העניין.